Novinky

Obrázek není k dispozici

Spuštění nové verze Edjet LMS Cloud 6.0

Vážený uživateli e-learningových služeb Netventic,

dovolte nám Vás informovat o spuštění očekávané nové verze Edjet LMS Cloud 6.0, která tímto nahradila předchozí verzi Learnis LMS Cloud 5.5. Tuto verzi již nyní můžete vidět po přihlášení do Vaší Edjet LMS Cloud.

Z Vaší strany není potřeba žádné akce.

Zásadní novinky nové verze

Sjednocení pod novou značku Edjet

V nové verzi Edjet LMS Cloud se již můžete seznámit s avizovanou přeměnou na novou značku Edjet, která nahrazuje naše předchozí značky Edjet, Learnis LMS a Netventic.

Nový vzhled Administrace Edjet LMS 6

Mezi největší novinky Edjet LMS 6.0 patří nový, moderní vzhled administrace. Věříme, že tato změna Vám přinese příjemnější a rychlejší práci s aplikací.

Všechny novinky vám představí krátké video:

Nová dokumentace k Edjet LMS 6.0

Pro usnadnění práce s Edjet LMS najdete na našich stránkách nově zpracovanou dokumentaci rozdělenou dle rolí uživatelů na student, trenér a admin. Více informací najdete v dokumentaci.

Nabídka přeškolení pro administrátory

Touto cestou bychom Vám ještě jednou rádi nabídli možnost využít možnosti přeškolení a seznámení s novou verzí pro administrátory Edjet LMS.

Ještě stále se můžete registrovat na vypsané termíny školení 11.12. a 18.12.2019 v Brně prostřednictvím registračního formuláře (odkaz odebrán).

Děkujeme Vám, že využíváte našich služeb.

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na support@netventic.com nebo na čísle Zákaznické linky +420 777 967 347.

Zaujali jsme Vás?

Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Telefon: +420 777 967 347