Reference

Více než  zákazníků
a více než  000 uživatelů Edjet LMS Cloud

Prohlédněte si výsledky naší práce.

E-learningové řešení Edjet splnilo přesně to, co jsme od elektronického vzdělávání očekávali. Snadná a zábavná tvorba kurzů, skvělé řízení vzdělávacího procesu, intuitivní uživatelské prostředí pro našich 200 zaměstnanců a skvělá spolupráce s dodavatelem systému.
— Ing. Daniela Lusková, MPA, ředitelka, dluskova@ddhk.cz, Domov U Biřičky

Zajišťujeme nepřetržitý provoz Edjet LMS Cloud pro 2 000 lékařů, sester a dalšího personálu Nemocnice na Homolce. Počet absolvovaných kurzů je ročně více než 13 000, průměrná doba ztrávená vzděláváním je dlouhodobě něco přes 35 minut. Nemocnice tak digitální formou v Edjet LMS proškolí neuvěřitelných 10 383 hodin ročně.

Zavolejte nám na phone 777 967 347 a pojďme probrat, jak nejefektivněji nasadit Edjet LMS i ve vaší firmě.

Při pořizování LMS nás zajímala, kromě pokrytí očekávaných funkcí, zejména možnost snadného importu existujících office dokumentů, například PowerPointu...
— Jiří Čihák, T&D Manager, ELECTRO WORLD, s.r.o.

Pro elektrárenský gigant ČEZ dlohoudobě vyrábíme a aktualizujeme desítky vysoce interaktivních kurzů v Articulate Storyline, pomocí kterých se školí stovky zaměstnanců společnosti v těch nejnáročnějších profesích. Výstupní formát HTML5 zajišťuje bezproblémovou funkčnost na všech zařízeních.

Zavolejte nám na phone 777 967 347 a pojďme probrat, s čím můžeme pomoci i ve vaší firmě.

Společnost Edjet nabídla nejkvalitnější e-learningové řešení, postavené na základě LMS systému Edjet, který je vyvíjen již několik let. Na tuto aplikaci jsou k dipozici kvalitní reference a vstup do bežících demo aplikací je automaticky dostupný on-line.
— Vyhodnocení výběrového řízení, projekt Dejepis21.cz

Téměř 3 000 zaměstnanců AAA Auto se v dobách pandemie COVID-19 školí online na platformě Edjet LMS a v kurzech Edjet. Témata zahrnují zejména zákonné kurzy BOZP a PO, řidiče referenty a první pomoc. Kurzy v nativním formátu Edjet LMS mohou v AAA Auto snadno upravit a to ihned, bez naší asistence a bez potřeby dalšího software.

Volejte phone 777 967 347 a pojďme probrat, jak školit zaměstnance ve vaší firmě online a bez rizika.

Díky aplikaci Edjet LMS – řídícímu systému výuky, interaktivním flashovým animacím i mnoha dalším studijním oporám se zvýšil zájem našich žáků o studium matematiky a fyziky. Spolupráce byla vždy pružná a spolehlivá.
— Mgr. Jakub Janča, učitel matematiky a fyziky, jakub.janca@zszidlochovice.cz, Základní škola Židlochovice
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Referenční zákazníci

Edjet v České republice obslouží ročně více než 50 nových klientů. Spokojenost všech uživatelů s platformou Edjet je více než 90 %. 80 % zákazníků je s námi déle než 5 let. Prohlédněte si stovky zákazníků z různých odvětví a ujistěte se, že pomůžeme i společnosti vašeho typu.

Zobrazit referenční zákazníky

Děkujeme za vstřícnost, trpělivost a výbornou spolupráci celému teamu Edjet.

— Mgr. Hana Vavřenová, zástupce ředitele, zsriegra@seznam.cz, Základní škola Dr.F.L.Riegra

Edjet v číslech

10+
let na trhu
250K 000
uživatelů
500
zákazníků

Dodavatel se k zadání postavil čelem a zajistil sluchově postiženým dětem e-learningovou platformu plnou flashových animací, videí, zábavných aplikací, obrázků, ze které byly naprosto nadšené.

— PhDr. Helena Burianová, předsedkyně sdružení, labyrint-brno@volny.cz, LABYRINT BRNO, o.s.

Zaujali jsme Vás?

Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Telefon: +420 777 967 347